Головна » Новини » Пропозиції ринку » Dr. Web® Desktop Security Suite - антивірусний захист

Dr. Web® Desktop Security Suite - антивірусний захист

11.05.2012

Забезпечення захисту системної пам'яті, жорстких дисків і змінних носіїв від дії вредоностного ПО.


Відповідає вимогам НД ТЗІ в обсязі робіт, зазначених у документі "Державна експертиза за критеріями технічного захисту інформації програмного забезпечення Dr. Web ® Desktop Security Suite. Технічні вимога», сукупність яких визначається функціональним профілем:КА-2, ЦА-1, ЦА-2, ДС-1, ДЗ-1, ДР-1, ДВ-1, НР-1, НР-2, НИ-1, НИ-2, НК-1, НО- 1, НО-2, НЦ-1 з рівнем гарантій Г-2 оцінки коректності їх реалізації згідно з НД ТЗІ 2.5-004-99.

Гнучке ліцензування

На відміну від багатьох конкуруючих рішень, Dr.Web для Windows має максимально гнучку та мультиваріантного систему ліцензування (див. вкладку «Ліцензування»). Клієнт набуває тільки ті компоненти захисту, які йому потрібні, і не переплачує за непотрібні йому елементи або навіть цілі рішення, які він ніколи не буде використовувати.

Централізоване управління

Якщо необхідно забезпечити централізоване управління захистом робочих станцій, потрібно ліцензування Центру управління Dr.Web Enterprise Security Suite. Центр управління однаково надійно працює в мережах будь-якого розміру та складності - від простих, складаються з декількох комп'ютерів, до розподілених інтранет-мереж, що нараховують десятки тисяч вузлів. Також Центр управління забезпечує централізоване адміністрування захисту файлових серверів і серверів додатків (включаючи термінальні сервери) Windows і Novell NetWare, поштових серверів Unix, Microsoft Exchange, IBM Lotus, Kerio, мобільних пристроїв на основі Windows Mobile.

Повний захист від існуючих загроз

Dr.Web для Windows забезпечує надійний захист від більшості існуючих загроз. Неперевершена якість лікування та високий рівень самозахисту не дають шансу вірусам і іншим шкідливим об'єктам проникнути в мережу, що захищається. Наявність вбудованого брандмауера і функції Офісного контролю (ліцензія «Комплексний захист») не тільки перегороджує шлях вірусам через уразливості операційних систем і програм, але і забезпечує надійний контроль за роботою встановлених додатків.

Збільшення продуктивності праці співробітників

Впровадження компонентів Dr.Web для Windows дає миттєвий позитивний ефект. Зниження потоку спаму (ліцензія «Комплексний захист») практично до нуля дозволяє співробітникам компанії працювати більш ефективно - тепер важливі повідомлення не загубляться серед небажаної кореспонденції. Зараження комп'ютерів мережі виключено - а значить, не буде і простоїв в роботі організації, які раніше могли виникати під час відновлення втраченої через віруси інформації.