Головна » Новини » Новини галузі » Відомства ЄС посилюють кібербезпеку

Відомства ЄС посилюють кібербезпеку

04.11.2012

Як повідомляє Help Net Security, європейські відомства прийняли заходи щодо посилення власного кіберзахисту, шляхом створення команди швидкого реагування на загрози інформаційної безпеки (Computer Emergency Response Team, CERT-EU).
Зазначимо, що дане рішення було прийнято урядом після успішно пройденого випробувального періоду команди - Європейський CERT рік працював в якості пілотного проекту.
Коментуючи подію член Єврокомісії Марош Сефковиц (Maros Sefcovic) заявив: «Європейські відомства, як будь-які великі організації часто стають фігурантами інцидентів інформаційної безпеки. CERT-EU допомагає нам збільшити рівень захисту від таких загроз. Це також хороший приклад того, на що здатний ЄС, працюючи в команді».
«Кібербезпека забезпечує добробут і конкурентоспроможність Європи. Тепер можна розраховувати на власний CERT, що працює на постійній основі», - повідомила ще одна представниця Єврокомісії Нелі Крус (Neelie Kroes).
Робота нової організації буде зосереджена на попередженні її клієнтів про з'являючих вразливості і погрози, а також на наданні рекомендацій щодо пом'якшення існуючих ризиків. CERT також буде надавати допомогу у виявленні зломів і відновлення систем, постраждалих від хакерських атак.