Головна » Новини » Новини галузі » Атака на сервер ЦВК

Атака на сервер ЦВК

20.05.2014

Володимир Звєрєв - керівник Гоударственной служби спеціального зв'язку та захисту інформації України стверджує що, чоловік, який знав усі паролі доступу і був знайомий з системою Центральної виборчої комісії, здійснював на сервер ЦВК атаку.

«Як повідомляють експерти, близько 03.00 сталася ініціалізація вірусу на комп'ютері системного адміністратора Центральної виборчої комісії. Завдяки чому був відкритий доступ, і була зроблена спроба знищити базу даних, яка зберігалася на даному сервері. В результаті добре організованої та підготовленої акції, антивірус, який був встановлений на сервері, троян не виявив», - прокоментував цей випадок Володимир Звєрєв.

За словами керівника Гоударственной служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, 100% інформації було відновлено до 4 години поточного дня. «Цей вірус був створений виключно для того, щоб «влізти» в базу даних Центральної виборчої комісії людиною, який мав доступ до бази даних, у результаті чого був введений пароль з першого разу», - заявляє Володимир Звєрєв.