Головна » Новини » Пропозиції ринку » AV-TEST віддав перше місце Kaspersky Internet Security

AV-TEST віддав перше місце Kaspersky Internet Security

22.02.2014

З листопада по грудень незалежною лабораторією AV-TEST проводилося тестування різних захисних продуктів боротьби з шкідливим ПЗ, в результаті якого захисне рішення «Лабораторії Касперського» для домашніх користувачів Windows отримало перше місце.

Продукт «Лабораторії Касперського» випередив 23 інших учасника тестування.

AV-TEST використовує різноманітні способи боротьби з шкідливим ПЗ, так і звернення до хмарних сервісів, якщо виробником передбачена така можливість. Понад 19 тисяч шкідливих програм використовувалося в даному тесті.

Крім цього 110 програм, які на момент проведення тесту не отримали великого поширення, і які дали можливість визначити ефективність захисних продуктів проти нових кіберзагроз.

Під час тестування рішення «Лабораторії Касперського» знешкодило всі зразки шкідливого ПО, при цьому не мало великого впливу на продуктивність системи. В результаті рішення набрало 18 балів - максимальний можливий результат. Функціонування захисних продуктів перевірялися на комп'ютерах, які управлялися поточної 64-бітної версії Windows 8.1, яка була випущена Microsoft в жовтні 2013 року.

У цей же період лабораторія AV-TEST провела тестування корпоративних захисних продуктів для користувачів ОС Windows 8. Рішення Kaspersky Security для бізнесу, знешкодило 100% шкідливих зразків, які були запропоновані під час тестування. В результаті рішення набрало 17 балів з 18.

«Різноманітність комп'ютерних загроз на сьогоднішній день не знає кордонів. Користувачі не встигають відстежити нові прийоми зловмисників, і з цієї причини їм необхідно комплексне рішення, яке допоможе нейтралізувати різного виду загрози зараження. Тому ми постійно докладаємо багато зусиль, щоб створити ефективний продукт, який незалежних тестуваннях постійно демонструє високі результати», - прокоментував Микита Швецов, заступник директора з досліджень та розробки «Лабораторії Касперського».

Продукти «Лабораторії Касперського» володіють високим рівнем захисту, зручністю інтерфейсу і оптимальним використанням системних ресурсів, що регулярно відзначають незалежні організації.

Так, рішенням Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв 2014, за успішно пройдені тести протягом 2013 року, експертами з AV-Comparatives віддано перевагу і присуджена нагорода «Продукт року».