Головна » Новини » Новини галузі » Більше 4 млн атак з використанням невідомих java-експлойтів заблокувала «Лабораторія Касперського» за рік

Більше 4 млн атак з використанням невідомих java-експлойтів заблокувала «Лабораторія Касперського» за рік

29.11.2013

Кількість виявлених та заблокованих «Лабораторією Касперського» атак з використанням невідомих java-експлойтів в період з вересня 2012 р. по серпень 2013 р. склало 4,2 млн. Всі атаки були заблоковані за допомогою технології «Автоматичний захист від експлойтів», що дозволило захистити 2,25 млн користувачів рішень «Лабораторії Касперського» по всьому світу.

Зловмисники застосовують експлойти - шкідливі програми, що використовують уразливості в легітимному, - для прихованої завантаження інших шкідливих програм, націлених на персональні дані і гроші користувачів. При цьому упродовж довгого часу створюються різні варіанти одних і тих же експлойтів, сигнатури яких не відразу потрапляють в антивірусні бази. У таких випадках експлойти можуть обійти антивірусний захист - саме тому вони все частіше застосовуються в кібератаках.

«Автоматичний захист від експлойтів», унікальна розробка «Лабораторії Касперського», що дозволяє виявити і заблокувати експлойти в момент спроби використання уразливості в легітимному. За допомогою цієї технології реалізується аналіз поведінки компонентів, і в разі виявлення характерних ознак, побічно вказують на функціонування експлойта, захисна система блокує загрозу.

«Основний виклик, з яким стикається антивірусна індустрія сьогодні - це необхідність відображати нові, невідомі загрози, до яких у тому числі належать атаки за допомогою експлойтів. «Автоматичний захист від експлойтів» наше рішення цієї проблеми. Ефективність, яку показала розробка, доводить, що ми вибрали правильний підхід до захисту від складних кібератак», - говорить технічний директор «Лабораторії Касперського» Микола Гребенніков.