Головна » Новини » Пропозиції ринку » Cisco ISR G2. Мережі без кордонів

Cisco ISR G2. Мережі без кордонів

03.06.2010

Cisco ISR G2 Platform 1900, 2900, 3900 Series and Services Ready Engine Modules

Cisco ISR G2. Сети без границЩоб задовольнити постійно зростаючі вимоги компаній до ІТ-інфраструктурі, викликані зростаючою популярністю спільної роботи географічно розподілених колективів співробітників, компанія Cisco ® анонсувала архітектуру "мереж без кордонів" (CiscoBorderlessNetworksArhitecture) представила план з п'яти етапів, що має на меті забезпечити доступ до сервісів і прикладних програм будь користувачеві з будь-якої точки мережі в будь-який час і з будь-якого пристрою - прозоро, надійно і безпечно.

Першим елементом архітектури мереж без кордонів стало сімейство маршрутизаторів Cisco з інтегрованими сервісами другого покоління IntegratedServicesRouterGeneration 2, або ISRG2.

CiscoISRG2 - це ціле сімейство маршрутизаторів, розроблених для безпечного й економічного надання доступу до одночасно використовуваних мережевих сервісів і прикладних програм: систем типу «віртуальний офіс», захищеної служби мобільності, додатків, розробленим відповідно до вимог замовника, захищеним системам для спільної роботи та масштабованим мультимедійним сервісів, таких як CiscoTelePresence, потокове відео і цифрові рекламно-інформаційні панелі DigitalSignage. Нові маршрутизатори прийшли на зміну серії ISR (18xx, 28xx, 38xx). Вони виконані на більш сучасній елементній базі, в результаті чого продуктивність пристроїв зросла приблизно в 5 разів. При цьому вартість маршрутизаторів нової серії така ж, як і у маршрутизаторів старої серії.

Cisco ISR G2Сімейство продуктів ISRG2 істотно розширює можливості замовників з використання нових тенденцій у сфері розвитку бізнесу та технологій. Маршрутизатори CiscoISRG2 допоможуть комерційним організаціям і операторам зв'язку спростити і забезпечити масштабування надання доступу до мережевих сервісів за запитом, відеоматеріалів і додатків для спільної роботи з філій великих підприємств. Нові пристрої стали природним компонентом архітектури мереж без кордонів, що об'єднує технології Cisco для маршрутизації, комутації, бездротового зв'язку і безпеки в єдиній тісно інтегрованої мережевої інфраструктури, яка дозволяє організаціям більш ефективно задовольняти зростаючий попит на відео, програми для спільної роботи та інші мережеві сервіси та надавати доступ до цих сервісів з будь-якої точки ІТ-інфраструктури організації. Архітектура мереж без кордонів спрощує роботу ІТ-спеціалістів з контролю, масштабуванню, управління та захисту мереж, забезпечуючи при цьому більш тісну інтеграцію дій користувачів, роботи пристроїв, функціонування програм і прийнятих в тій чи іншій організації бізнес-процесів.

При розробці продуктів CiscoISRG2 був використаний 25-річний досвід Cisco в галузі маршрутизації. Продуктивність CiscoISRG2 може перевищувати продуктивність свого попередника - CiscoISR до п'яти разів (нагадаємо, що CiscoISR став найпопулярнішим маршрутизатором в світі: з 2004 року, коли CiscoISR з'явився на ринку, було продано більше 7 мільйонів цих пристроїв).