Головна » Новини » Пропозиції ринку » Для Drupal новий реліз антиспам-модуля

Для Drupal новий реліз антиспам-модуля

16.07.2014

«Вийшов новий офіційний реліз антиспам-модуля для Drupal», - поінформувала компанія CleanTalk. У цьому варіанті найбільш оптимізований програмний код і стали краще антиспам-перевірки для більш надійного захисту від спам-ботів.

Спільнота Drupal.org схвалив, представлений антиспам-модуль, який сумісний з версіями Drupal 7.x-1.0. Завдяки цьому модулю, є можливість відмовитися від тих методів захисту, з-за яких спілкування на сайтах ускладнюється. На приклад, сайт CAPTCHA, пазли, питання-відповіді і т.д. Дані методи істотно зменшують конверсію сайту, відзначили в компанії CleanTalk.

Компанія CleanTalk застосовує такі методи перевірок, які відвідувачі сайту не помічають. На сервер CleanTalk передаються параметри поведінки спам-бота або відвідувача, де відбувається їх аналіз, після чого сервер підводить підсумок, це спам-бот або відвідувач.

На сьогоднішній день з офіційного каталогу Drupal.org. нова версія модуля готова для скачування. Для iPad/iPhone і Android-пристроїв компанія пропонує клієнтам сервісу використовувати безкоштовне мобільний додаток, яке дозволяє отримувати і контролювати 100% інформації (реєстраціях/коментарях) на мобільний пристрій.

Компанія CleanTalk надає сервіс автоматичного захисту від спаму для CMS Drupal, «1С-Бітрікс», DataLife Engine, Joomla, phpBB, Wordpress, SMF, IP Board, vBulletin, VirtueMart, MediaWiki) і готові бібліотеки/класи для Perl, PHP, .NET, Perl, Yii.