Головна » Новини » Пропозиції ринку » Cisco розробила модулі M-Learning для Apple, iPhone і IPod Touch

Cisco розробила модулі M-Learning для Apple, iPhone і IPod Touch

03.06.2010

Цей пристрій доповнює інші навчальні ресурси Cisco і дозволяє удосконалювати і розширювати знання, отримані від авторизованих партнерів Cisco в галузі навчання і в навчальній мережі Cisco (Cisco Learning Network). На початковому етапі студентам будуть доступні 18 модулів мобільного навчання з відеоматеріалами та графічними поясненнями тривалістю до 30 хвилин кожен. Ці матеріали допоможуть підготуватися до здачі іспитів на сертифікати Cisco CCENT (сертифікований компанією Cisco мережевий технік початкового рівня) і CCNA (сертифікований компанією Cisco мережевий спеціаліст).
Щоб отримати доступ до модулів мобільного навчання, потрібно спочатку зайти в онлайновий магазин App Store iTune і за допомогою портативного пристрою Apple або комп'ютера завантажити безкоштовний мобільний відеоплейєр M-Learning.
Завантаживши це додаток на своє апаратний пристрій, користувач може виходити в навчальну мережу Cisco і купувати мобільні навчальні модулі по 4 долари 99 центів за кожен. Ліцензії на контент надаються безстроково. Плату за контент можна вносити в режимі оффлайн в будь-який час.Контент надається разом з послугами підтримки користувачів.
Згодом власні модулі для мобільного навчання розроблять і інші постачальники. У наступні місяці буде оголошено про сумісність навчальних модулів з іншими апаратними пристроями. Зокрема, до середини 2010 року планується підтримка сумісності зі смартфонами BlackBerry. Крім того, з середини 2010 року через App Store для мобільних пристроїв Apple планується початок продажів Cisco Binary Game - «Двійкова гра Cisco», що розвиває початкові мережеві навички та навички на рівні спеціаліста.
"За допомогою рішення Cisco M-Learning, - говорить віце-президент Cisco Жанна Болівія-Данн (Jeanne Beliveau-Dunn), що очолює глобальну програму LearningCisco, - будь-який студент з пристроєм Apple iPhone або Apple iPod може отримати доступ до широкого асортименту навчальних модулів M -Learning і сформувати для себе персональну навчальне середовище, що відповідає індивідуальним потребам і посилює результати використання інших авторизованих ресурсів Cisco. Цей новаторський спосіб навчання, що розвиває навички студентів буквально "на льоту", знову демонструє прагнення нашої компанії надавати кращі в своєму класі послуги навчання і підтримувати тих, хто бажає отримати нові навички та сертифікації ".