Головна » Новини » Новини галузі » Фахівці Київської ГЕС успішно пройшли навчання технічного захисту інформації (ТЗІ)

Фахівці Київської ГЕС успішно пройшли навчання технічного захисту інформації (ТЗІ)

10.12.2013

У кінці травня поточного року на базі ВАТ «Укргідроенерго» успішно пройшов спеціалізований науково-практичний семінар, який був присвячений організації робіт з технічного захисту інформації (ТЗІ) на підприємствах паливно-енергетичного комплексу (ПЕК).  

У семінарі взяли безпосередню участь різні фахівці, які відповідають за забезпечення належного рівня захисту і безпеки інформації підприємств, які безпосередньо підпорядковуються Міністерству енергетики України, поставляють енергію, фахівці адміністрації Держспецзв'язку, Держслужби України з питань захисту персональних даних та інформації, а також уповноважені представники інших організацій і співтовариств. 

Під час роботи цього спеціалізованого семінару ретельно вивчалися різні керівні документи з ТЗІ, впровадження систем на практиці ТЗІ, а також нормативно-методичне забезпечення всіх необхідних заходів з ТЗІ. Паралельно з цим були розглянуті різні питання щодо організації захисту інформації, яка може бути охарактеризована, як складова частина державної таємниці, а також службова та конфіденційна інформація і дані. Учасники заходу обговорили всі можливі заходи захисту персональних даних в ІТС, а також різні аспекти створення систем захисту інформації в АСУ. Особливо пильну увагу було приділено різним технічних засобів несанкціонованого акустичного контролю і надання дієвого та ефективного протидії технічним засобам розвідки і багато іншого.      

Учасники семінару успішно провели заняття практичного характеру на тему «Організація заходів з безпеки філії Каскад Київської ГЕС і ГАЕС». В рамках даного заходу були наочно продемонстровані всі можливі існуючі напрямки в плані забезпечення безпечного функціонування особливо важливих об'єктів гідроелектроенергетики державного значення. Саме таким об'єктом є Київська ГЕС.   

За результатами заходу були визначені пріоритетні напрямки роботи у процесі здійснення повного комплексу заходів з ТЗІ на об'єктах, які знаходяться в безпосередньому віданні Міністерства енергетики України. Учасники семінару дізналися для себе багато нової актуальної інформації, яка згодом може бути застосована на практиці.