Головна » Новини » Новини галузі » Kaspersky Lab поділиться своєю експертизою з поліцією Лондона

Kaspersky Lab поділиться своєю експертизою з поліцією Лондона

17.09.2014

Kaspersky Lab і поліція Лондона (City of London Police) вирішили об'єднати зусилля в боротьбі з кібершахрайство і фінансовими злочинами в Мережі.

Для того щоб підвищити компетентність своїх співробітників в сфері розпізнавання та розслідування кіберзлочинів, правоохоронні органи британської столиці організовують спеціальні тренінги, в рамках яких своєю експертизою поділяться фахівці Kaspersky Lab. Завершивши курси навчання, лондонські поліцейські зможуть детектувати і запобігати як поодинокі атаки, націлені на крадіжку фінансових даних приватного користувача, так і продумані шахрайські схеми, створені з метою роздобути гроші великих компаній.

В ході навчання співробітників поліції Лондона експерти Kaspersky Lab розкажуть про свою методології розслідування комп'ютерних інцидентів, яка передбачає аналіз мережевого трафіку і образу жорсткого диска, а також декомпілювати шкідливих програм.

Курс передбачає в основному розбір ситуацій, з якими стикаються фінансові організації та державні установи, однак отримані поліцейськими знання та навички допоможуть їм ефективно протидіяти комп'ютерних атак в будь-якій галузі.

«По мірі того, як кіберзлочини стають все складніше, правоохоронним органам необхідно посилювати свою експертизу в області подібних загроз. При цьому нам не можна відставати від зловмисників, - пояснює Девід Кларк (David Clark), головний детектив і керівник департаменту поліції Лондона по розслідуванню економічних злочинів. - Співпраця з Kaspersky Lab допоможе нам досягти потрібного рівня експертизи та посилить нашу роль у протидії шахрайству на рівні всієї країни».

«Поділитися своєю експертизою в розслідуванні киберинцидентов з поліцією Лондона - це, звичайно ж, велика честь для нас. За 17 років роботи в цій області ми накопичили достатньо досвіду і розробили безліч передових технологій, що допомагають своєчасно розпізнавати кіберзагрози та ефективно протидіяти їм. Ми сподіваємося, що наша співпраця з британськими правоохоронними органами дозволить вивести роботу по боротьбі з зловмисниками на новий рівень», - зазначив Веніамін Левцов, віце-президент з корпоративних продажів і розвитку бізнесу Kaspersky Lab.