Головна » Новини » Пропозиції ринку » Кращі антивіруси для Android зразка 2014 року

Кращі антивіруси для Android зразка 2014 року

30.04.2014

Велика кількість мобільних додатків, які забезпечують безпеку, доступні як платно, так і безкоштовно, однак безкоштовні варіанти різні між собою. Порядок встановлення, інтерфейс, юзабіліті, різні функції і найголовніше, захист вашого смартфона від загроз - критерії, за якими були відібрані п'ять найбільш відомих продуктів на ринку мобільної безпеки.

Для тестування функцій безпеки, використовувалися дані AV-Test, який створює рейтинг антивірусів, ґрунтуючись на здатності ними виявляти останнім шкідливе ПЗ і ряд інших, що недавно вийшли загроз. Для тестування можливостей кожного рішення по виявленню на смартфон Samsung Galaxy S4 був завантажений тестовий вірус EICAR. А, з метою визначення вплив кожного з антивірусів на продуктивність пристрою, використовувалося додаток Geekbench 3.

№1: Avast! Mobile Security & Antivirus

Захист від вірусів у цього додатка відмінна, великий асортимент додаткових можливостей Avast! Mobile Security & Antivirus. Не дивлячись на те, що версія безкоштовна, вона практично не поступається багатьом платним версіями ПЗ. А в преміальної версії Avast! є: комплект рекомендацій для забезпечення конфіденційності, чорний список, який налаштовується, а також перелік опцій для рутированных смартфонів. Добре організований інтерфейс і досить високу якість підтримки полегшують використання даного додатка. Avast! Mobile Security & Antivirus з упевненістю можна назвати відмінним антивірусом для мобільних пристроїв.

Плюси: відмінний дизайн інтерфейсу, великий перелік можливостей, широкий перелік опцій для рутированных смартфонів, висока захист пристрою.

Мінуси: дані AV-Test показали низький результат, для окремих функцій окремі додатки.

Вердикт: Bitdefender Mobile Security & Antivirus в своєму класі надає найбільш повний набір функцій і є відмінним вибором для резервного копіювання даних і захисту смартфона.

№2: Lookout Mobile Security

Lookout - єдина в нашому списку компанія, яка спеціалізується тільки на рішеннях для мобільних пристроїв. Прекрасні показники продуктивності свідчать про велику увагу Lookout до смартфонів, відмінний дизайн в додатку та на веб-порталі, широкий перелік функцій для безпеки в разі крадіжки пристрою і забезпечення конфіденційності. Для максимальної безпеки смартфона Lookout за $3 на місяць (або $30 в рік), при варіанті покупки преміальної версії, пропонує все, що потрібно більшості користувачів.

Плюси: відмінний інтерфейс програми, функція Privacy Advisor, висока швидкість сканування, яка не чинить значного впливу на швидкодію смартфона, можливість сканування рекламних програм.

Мінуси: розпізнавання шкідливого ПО бажає бути кращим, функція чорних списків відсутня, немає можливості забезпечувати безпеку додатків або створювати власні профілі.

Вердикт: Lookout Mobile Security - відмінний мобільний антивірус, який пропонує клієнтам інтуїтивний інтерфейс і корисні функції, які забезпечують конфіденційність і при цьому не навантажують операційну систему смартфона.

№3: McAfee Mobile Security для Android

McAfee пропонує потужне рішення для мобільних систем. Воно володіє відмінним рівнем розпізнавання шкідливого ПО і великим переліком опцій, які представляють ідеальний баланс між простотою використання і багатофункціональністю. Функція Data Exposure, дозволяє хорошим чином забезпечити конфіденційність ваших даних. McAfee володіє прекрасним інтерфейсом, який володіє потрібними підказками, які допоможуть зрозуміти найскладніші функції. Преміальна версія McAfee за ціною $29,99 в рік - це кращий мобільний антивірус для Android.

Плюси: високий результат в AV-Test, великий перелік функцій, інтуїтивний інтерфейс, безліч підказок, великий вибір опцій підтримки.

Мінуси: веб-захист не підтримує Chrome, сканування знизило продуктивність системи.

Вердикт: McAfee Mobile Security - потужна захист проти шкідливого ПО, хороший набір можливостей, який забезпечує безпеку Android-пристроїв.

№4: Kaspersky Internet Security для Android

Премиальная версия мобильного антивируса Kaspersky Internet Security для Android стоит $14,95 в год. Прекрасный набор разнообразных инструментов защиты от кражи и обеспечения конфиденциальности данных существенно сгладил недоработки интерфейса.

Плюсы: функция SIM Watch и Privacy Protection, высокий уровень антивирусной защиты.

Минусы: сложный интерфейс для навигации, меньшее количество бесплатных и платных функций, чем в других приложениях.

Вердикт: Kaspersky Internet Security для Android проигрывает по дизайну, однако, отличный в обнаружении вирусов.

№5: Norton Mobile Security

Компанія Symantec, Нортон - знаменитий виробник антивірусного ПЗ, який вирішив дослідити ринок мобільних антивірусів. Непогана здатність виявлення вірусів, однак, маленький вибір функцій. Ціна річної передплати преміальної версії Norton становить $29,99, що в свою чергу, за надані функції, виправдовує цю вартість.

Плюси: функціональний веб-портал з смс-командами, гідні показники в тесті на виявлення вірусів, функція SIM Lock блокує смартфон, випадки витягання SIM-карти.

Мінуси: асортимент функцій обмежений як для безкоштовної, так і для преміальної версії, інструменти виявлення рекламного ПО відсутні.

Вердикт: Norton Mobile Security смартфон здатний захистити від загроз, однак юзабіліті та перелік функцій досить низький.