Головна » Новини » Новини галузі » Microsoft: пошта Google використовує особисту інформацію користувачів

Microsoft: пошта Google використовує особисту інформацію користувачів

26.11.2013

Як повідомляє британське видання «The Telegraph», корпорація Microsoft фактично оголосила війну Google і стала відкрито критикувати конкурента. Так, в Microsoft заявили, що поштовий сервіс Google небезпечний для користувачів - вся переписка проглядається співробітниками компанії.

У Microsoft втручання в особисте життя користувачів за допомогою електронної пошти обґрунтовують тим, що компанія формує рекламні запити. Наводиться приклад, як Google використовує «особисту інформацію про користувачів з метою отримання прибутку»: якщо користувач згадує в електронному листуванні про розставання або розлучення, то в контексті з'являється реклама про адвокатів по розлученню.

На думку Microsoft, це «вторгнення в особистий простір» користувачів. При цьому в корпорації наполягають, що її поштовий сервіс Outlook.com відрізняється від пошти Google недоторканністю особистих даних зареєстрованих адресатів.

Прес-секретар Google вже відповів на звинувачення компанії-конкурента, заявивши, що конфіденційна інформація для таргетування реклами ними не використовується.

Кому вірити - вирішувати користувачам поштових сервісів.