Головна » Новини » Пропозиції ринку » Нові моделі відеореєстраторів Polyvision

Нові моделі відеореєстраторів Polyvision

05.12.2013

Якщо раніше в товарному асортименті компанії Polyvision були представлені такі прості моделі відеореєстраторів, як PVDR-04HDS2, PVDR-08HDS3 і PVDR-16HDS3, в даний час вони були доповнені 2-ма новими моделями PVDR-08HDF3 і PVDR-16HDF3, в яких швидкість запису відео складає вже не 15 к/с, як у попередників, а вже 25 к/с.      

Зазначені новинки відрізняються високотехнічними характеристиками, які і дозволяють забезпечити максимально надійний і якісний процес відеоспостереження. Пристрої підтримують запис відео у форматі Full HD і нижче. Спеціально для забезпечення виведення створеного зображення на екрани були передбачені сразу3 виходу, а саме:

  1. для аналогових BNC
  2. для комп'ютерних VGA
  3. для широкоформатних моніторів HDMI.   

В плані своїх функціональних можливостей обидві нові моделі відеореєстраторів практично ідентичні. Основною відмінністю є кількість тривожних входів і кількість HD-SDI відеокамер, які можна підключити. В виду цього модель PVDR-08HDF3 і PVDR-16HDF3  є 8 - і 16-канальним відеореєстратором.   

Завдяки наявності можливості включення режиму пентаплекса, дані моделі можуть одночасно здійснювати відразу 5 друг від друга незалежних функцій, а саме: запис відеороликів, поточний моніторинг, перегляд архіву, процес архівування та робота в Мережі. Зазначені відеореєстратори працюють на Linux OS, яка традиційно відрізняється своєю надійністю і стабільністю роботи.   

Спеціально для стиснення аудіо - і відеоінформації в мережевих пристроях запису використовуються G.711A і H.264 – тобто сучасні алгоритми компресії. Задня панель обох відеореєстраторів оснащена колодкою для підключення 8 і 16 датчиків, а також 4-ма виконавчими пристроями. Послідовні інтерфейси RS-485 використовуються для здійснення процесу підключення і управління відеокамерами, які повертаються.     

Всередині нових моделей відеореєстраторів HD-SDI є можливість підключення 8 жорстких SATA-дисків, кожен з яких здатний вмістити до 3 ТБ різної інформації і даних. Враховуючи цю особливість загальна ємність пристроїв може досягати позначки в 24 ТБ, що, звісно, вражає. 

Новинки від компанії Polyvision ідеально підходять для організації сучасних систем зовнішнього відеоспостереження, як середнього та великого масштабів.