Головна » Новини » Наші новини » НОВИНКА НА РИНКУ БЛОКІРАТОРІВ БЕЗДРОТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

НОВИНКА НА РИНКУ БЛОКІРАТОРІВ БЕЗДРОТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

15.07.2016

 ТОВ “ТЗІ” пропонує виріб “СБ ТЗІ 7-1”, який дозволяє ефективно блокувати несанкціоновану передачу інформації наступними каналами:

  • GSM-900;
  • DCS-1800;
  • UMTS, 3G;
  • CDMA 850;
  • CDMA 450;
  • Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee;
  • GPS, Galileo, GLONASS;
  • 430…440 МГц – неліцензований діапазон частот в якому працюють автосигналізації, охоронні бездротові системи, пульти дистанційного керування тощо.

     Зазначений виріб випускається у стаціонарному варіанті (із живленням від адаптера електромережі 220В) та має опцію електроживлення від мережі автомобіля (12В). Керування вмиканням/вимиканням виробу здійснюється по ІЧ каналу – стійкому від радіочастотних завад.

    Пристрій працездатний в діапазоні температур навколишнього середовища від +5...+30°C при відносній вологості до 85%.

  Має шість антен типу BY-3G-03-05 (рис. 1), які з'єднуються з антенними входами № 1, № 2, № 3, № 5, № 6, № 7 (рис.3,4), та одну антену типу TQX-400AL (рис. 2) яка з'єднується з антенним входом № 4 (рис. 3, 4).

    Виріб виконано за модульним принципом, де кожен з модулів призначений для блокування безпровідного каналу передачі в рамках одного з вищезазначених стандартів. Такий підхід передбачає можливість гнучкої початковій комплектації пристрою за бажанням Замовника, а також можливість додавання/зміни функцій в подальшому.

     

    Технічне обслуговування виробу включає в себе:

  •  контрольний огляд і перевірка працездатності;
  •  перевірка ефективності роботи виробу.

     Контрольний огляд проводиться перед початком роботи з метою перевірки готовності виробу до використання за призначенням, у т.ч перевірці належного підключення антен.

      Перевірка працездатності виробу здійснюється перед вводом його в експлуатацію, а також раз на місяць наступним чином.

      За допомогою мобільних терміналів стандартів GSM-900, DCS-1800, CDMA850, CDMA450, WCDMA/UMTS, 3G, GPS, Galileo, GLONASS, Zigbee, Bluetooth, Wifi – IEEE 802.11 b,g,n, необхідно встановити зв'язок та при можливості провести  передачу чи прийомом даних в реальному часі. Після увімкнення виробу встановлення зв’язку, реєстрація, передача чи прийом даних мобільними терміналами  в мережах повинна бути неможлива.

     Перевірка ефективності роботи виробу проводиться виробником не менше ніж раз на рік.

    Більшість аналогічних виробів блокують, насамперед, канали стільникового зв’язку та передачі даних - GSM-900, DCS-1800, CDMA 850, UMTS, 3G. Деякі з блокіраторів ставлять завади у діапазоні Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee. Але, блокіратор “СБ ТЗІ 7-1” додатково до перелічених діапазонів блокує CDMA 450, GPS, Galileo, GLONASS, а також неліцензований діапазон частот - 430…440 МГц, в якому працюють автосигналізації, більшість охоронних бездротових систем, пультів дистанційного керування тощо.