Головна » Новини » Пропозиції ринку » Перелік кращих менеджерів паролів для мобільних пристроїв

Перелік кращих менеджерів паролів для мобільних пристроїв

05.05.2014

Можна, безумовно, користуватися дуже складними паролями, використовуючи різні комбінації цифр і букв, що призведе до постійним важким запоминаниям і постійним їх вводах. Для того щоб уникнути таких труднощів і проблем і необхідні спеціальні менеджери паролів. З їх допомогою можна зберігати безліч паролів, логінів і інших даних у зашифрованому вигляді, забезпечуючи їх безпеку. При цьому з планшета або смартфона зберігається легкість доступу до них. Сім кращих менеджерів паролів для мобільних пристроїв розглянемо нижче.

Keeper (платформи Android, iOS, WP, безкоштовна версія)

Keeper - безкоштовний зберігач паролів для різних мобільних платформ - Android, iOS, WP, а також настільних систем, який відрізняється своєю простий у використанні. Програма дозволяє користувачеві безпечно вводити і зберігати особисту інформацію і паролі. Додатково, цей додаток має вбудованим генератором паролів, який здатний швидко придумати новий шифр. Додаток підтримує автозаповнення, під час введення логіна і без праці запам'ятовує нові паролі. Пробна версія терміном на 30 днів дасть вам можливість відчути переваги резервного копіювання в хмарне сховище і великий вибір способів синхронізації даних. Після закінчення строку, програма запропонує провести передплату для того щоб продовжити роботу з нею і з її функціями.

  

LastPass Premium (платформи Android, iOS, WP, безкоштовна версія для передплатників)

LastPass Premium - одна з кращих програм для настільних систем. При підписці на преміум-сервіс, програма здатна працювати в мобільній сфері. Для операційних систем (Android, iOS, WP8), LastPass Premium - відмінний сховище інформації, що розташовує власним браузером, а також сильним генератором паролів. Програма здатна синхронізувати паролі користувача, а браузер LastPass виробляє автоматичний їх enter під час роботи в Інтернеті на сайтах, які дозволені. Штатний браузер Android і Safari з-за технічних обмежень не підтримуються. Програма здатна генерувати нові паролі, оновлювати реєстр використовуваних сайтів, профілів і замітки з підтримкою шифрування.

Dashlane (платформи Android, iOS, безкоштовна версія)

Dashlane - мультиплатформовий менеджер паролів. Dashlane - повноцінне безкоштовне цифрове сховище для настільних і мобільних систем (Android і iOS). Передбачено створення, шифрування і зберігання паролів і особистих даних з функцією автозаповнення форм, а з допомогою інтегрованого браузера і додаткової клавіатури та на веб-сайтах. А підтримка Google Authenticator дає можливість проводити двофакторну перевірку автентичності. Ті хто має підписку на преміум-сервіс Dashlane додатково можуть робити резервні копії і синхронізувати дані з "хмарою", а також з усіма своїми пристроями.

1Password (платформи iOS, Android - $17,99, + безкоштовна версія)

1Password - програма, що надає доступ до паролів і особистих даних тільки через спеціальний майстер-пароль. Програма володіє можливістю генерування і збереження нових і досить надійних паролів. 1Password для iOS не має передплати і продається окремо. Завдяки інтегрованому браузеру програма має функції автозаповнення форм і реєстраційних даних. З допомогою iCloud передбачена синхронізація зашифрованих паролів з iOS-пристроями. Крос-платформна синхронізація з іншими операційними системами здійснюється завдяки Dropbox. 1Password Reader - Android-версія цього додатка. Версія має можливість доступу до даних, створених на інших платформах програмою 1Password.

mSecure (платформи Android, iOS - $9,99)

mSecure - додаток для Android і iOS відмінної якості. Програма якісно шифрує логіни, паролі, особисті дані, а спеціальний майстер-пароль зберігає їх під надійним захистом. Через вбудований браузер, дані зі сховища можуть бути скопійовані в буфер обміну або використані для заповнення форм і введення логінів автоматично, а створений генератором паролів потужний шифр допоможе запам'ятати його в програмі. Програма володіє великим набором способів резервного копіювання в локальному або ж хмарному сховищі. У разі, коли неавторизований користувач збереться кілька разів відгадати ваш пароль, mSecure скористається режимом самознищення сховища.

Roboform (платформи Android, iOS, WP8, безкоштовна версія для передплатників)

Roboform Everywhere - система компанії Siber System для користувачів операційних систем Android, iOS і Windows Phone. Відмінна можливість використовувати зашифроване сховище для персональних паролів та іншої особистої інформації, а також, використовуючи аккаунт Roboform, можливість синхронізувати її з іншими пристроями. Автозаповнення форм і логінів, автоматичне запам'ятовування нових облікових записів і паролів можливо завдяки вбудованому браузеру. До цього часу генератор паролів доступний лише для Android-версії, але в найближчому часі з'явиться і в додатку для iOS.

OneSafe (платформи Android, iOS, Windows Phone - $5,99/$1,99 WP)

OneSafe - програма для операційних систем Android, iOS і Windows Phone. Приховуючи дані за майстер-паролем, які можна встановлювати для папок, забезпечує шифрування паролів, особистих даних та іншої конфіденційної інформації. Генератор паролів швидко створює і зберігає нові логіни. При ручному введенні логіна можливо здійснити захоплення інформації з фотографій. Програма володіє можливістю синхронізації з iCloud, Dropbox і електронною поштою. У разі, коли неавторизований користувач збереться кілька разів відгадати ваш пароль, сховище можна налаштувати на самознищення. OneSafe для iOS з метою автозаповнення форм і логінів оснащена вбудованим браузером.