Головна » Новини » Новини галузі » Відстеження хакерських атак в режимі онлайн

Відстеження хакерських атак в режимі онлайн

29.07.2014

Завдяки американській корпорації Norse вийшов у світ новий ресурс, який заслуговує на увагу. З його допомогою користувач може в реальному часі відстежити хакерські атаки в кіберпросторі. Спеціальні системи - приманки (Honeypot) піддаються атаці хакерами. Honeypot збирає необхідну інформацію про дії шахраїв, звідки походять атаки, час, інтенсивність, яке шкідливе ПЗ використовується.

Honeypot нобходимы для підготовки мережі до цим атакам хакерів з реальним об'єктам. Фахівці Norse готові надати допомогу компаніям, які розробляють антивірусне ПЗ, для того щоб створити потужні інструменти для безпеки в мережі.

Компанія Norse відзначає, що Китай є лідером за інтенсивністю гиператак. На другому місці - Сполучені Штати, а на третьому - Росія. Якщо звернутися до веб-карті, то можна побачити, що найбільша кількість гиператак припадає на Сполучені Штати Америки. Так як саме Америка має найбільш розвинену мережу Інтернет. На жаль, Norse не може відстежувати хакерські удари на всьому кіберпросторі мережі. Однак система дає можливість побачити атаки інтернет-злочинців, а також напрямок їх головного удару. Сервіс дасть можливість передбачити серйозні атаки на великі мережі і злодійство важливих даних.

Сервіс Kaspersky-Cyberstat - інший подібний ресурс, що дозволяє в реальному часі відстежувати небезпеки в мережі, кількість хакерських атак в Рунеті, оцінити активність спамерів, побачити кількість активованих sim-карт.