Головна » Новини » Новини галузі » Засновано перший в галузі альянс по боротьбі з кіберзагрозами

Засновано перший в галузі альянс по боротьбі з кіберзагрозами

08.09.2014

Загальне прагнення представників галузі інформаційної безпеки захистити підприємства від кіберзагроз зумовлює міжгалузеву взаємодію найбільших гравців на ринку безпеки.

Компанії Fortinet і Palo Alto сьогодні повідомили, що лідери галузі безпеки McAfee і Zonealarm приєдналися до альянсу по боротьбі до кіберзагрозами Cyber Threat Alliance в якості співзасновників.

Основним завданням альянсу є забезпечення координації зусиль, спрямованих на боротьбу з кіберзлочинністю, за коштами розширеного взаємодії з питань аналітики загроз та обміну індикаторами зараження.

«Прецеденти злому систем інформаційної безпеки спостерігаються все частіше, а ефект від них стає більш руйнівним з точки зору витрат і охоплення. Працюючи разом над створенням рішень, здатних протидіяти кібератакам наступного покоління, ми доб'ємося більш помітних успіхів у боротьбі за безпечний Інтернет для користувачів по всьому світу», - зазначив Адам Бромвіч, віце-президент підрозділу Security Technology and Response в Symantec.

Якщо раніше взаємодія гравців ринку найчастіше обмежувалася обміном сигнатур шкідливого ПО, то сьогоднішній альянс зобов'язує учасників надавати доступ до розширеним аналітичними відомостями про загрози, включаючи інформацію про уразливість нульового дня», дані про серверах командних центрів ботнетів, відомості про загрози для мобільних платформ, indicators of compromise (IoCs), пов'язаних з постійно совершенствуемыми погрозами (APT), крім звичного обміну сигнатурами зловмисних програм. Спираючись на колективну базу знань, учасники альянсу зможуть забезпечити більш високий рівень безпеки, як кінцевим користувачам, так і компаніям.

Крім цього, кожен з співзасновників - Fortinet, McAfee, Palo Alto Networks і Symantec - виділять ресурси для визначення найбільш ефективних механізмів обміну останніми даними про загрози, що покликане зміцнити взаємодію між учасниками альянсу і досягнення загального успіху в боротьбі з ускладненими день від дня кіберзагрозами.