Головна » Новини » Новини галузі » Zillya! Антивірус - безкоштовний антивірус для навчальних закладів

Zillya! Антивірус - безкоштовний антивірус для навчальних закладів

13.09.2014

Програма «Захистимо майбутнє» від українського розробника ПЗ під брендом Zillya! Антивірус пропонує всім навчальним закладам державної і комунальної форм власності дозволяє отримати безкоштовно антивірус для захисту комп'ютерів від кіберзагроз.

Взяти участь у програмі можуть навчальні заклади всіх типів державної та комунальної власності: дошкільні, середні, позашкільні, професійно - технічні, вищі навчальні заклади післядипломної освіти для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації.

Програма є елементом соціальної відповідальності вітчизняної компанії-розробника антивірусного ПО і покликана захистити найбільш вразливих і недосвідчених користувачів ПК, учнів і студентів, і прищепити культуру користування ліцензійним програмним забезпеченням.

Участь у програмі для навчальних закладів - це можливість не витрачати кошти, які можна направити на інші ініціативи, які сприятимуть розвитку українського майбутнього, і на практиці продемонструвати молодому поколінню, що українські продукти, особливо в сфері ІТ, не гірше ніж закордонні аналоги.

Щоб взяти участь у програмі:

· Навчальний заклад заповнює анкету учасника програми та заяву щодо дозволу на згадування назви навчального закладу в рамках програми.

· Після розгляду (протягом 10-ти робочих днів) і схвалення заявки ТОВ «Олайті Сервіс» надсилає в установу лист з ліцензією Zillya! Антивірус для Бізнесу.

Подати заявку на участь у програмі можна до 30 листопада 2014 року. Детальну інформацію про програму можна знайти на сайті компанії: http://zillya.ua/programa-zakhistimo-maibutne