Головна » Новини » Новини галузі » 75% мобільних додатків небезпечні для підприємств

75% мобільних додатків небезпечні для підприємств

16.09.2014

Якщо взяти чотири мобільні додатки, то лише одне з них буде потрапляти під критерії безпеки. Враховуючи велику швидкість поширення мобільних технологій, підприємства не повинні забувати про тестування пропонованих програм, а також про страхування від ризиків.

До кінця 2015 року понад ¾ мобільних додатків не будуть потрапляти під базові вимоги корпоративної безпеки. Про це попереджають аналітики дослідницької компанії Gartner. За всіма прогнозами Gartner, в 2014 році на мобільні пристрої буде завантажено близько 139 млрд додатків, а до кінця 2017 року - близько 269 млрд.

Ті підприємства, які користуються мобільними пристроями, мають великий ризик до порушень захисту. Цей ризик буде переслідувати до тих пір, поки підприємства не скористаються страхуванням від ризиків і технологіями тестування мобільних додатків на безпеку.

Сьогодні 90% підприємств використовують сторонні мобільні додатки, яким просто необхідна перевірка.

На сьогоднішній день при розробці додатків більше уваги приділяється функціональності мобільних додатків, а їх безпека відходить на другий план. Їх безпека полягає навіть не в атаках шахраїв, а просто в неправильній роботі даних додатків. Неправильна робота може привести до витоку комерційних секретів.