Головна » Про компанію

Про компанію

З 2009 року командою творчих, ініціативних, компетентних професіоналів, об`єднаних прагненням добиватись успіхів та відкривати нові горизонти в сфері технологій захисту інформації організовано товариство з обмеженою відповідальністю „ТЗІ“, яке за недовгий час свого становлення зуміло зайняти вагому позицію на ринку послуг захисту інформації в Україні та динамічно нарощує свій потенціал та темпи зростання.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЗІ» – державний ліцензіат в галузі захисту інформації, включаючи: проектування, розробку, постачання та впровадження комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах на об’єктах інформаційної діяльності різних форм власності та призначення, навчання персоналу та супроводження по кожному компоненту та системам в цілому.

Компанія спрямовує свій досвід та науковий потенціал в галузі, на розвиток українського ринку захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах в рамках єдиної політики інформаційної безпеки держави в умовах глобалізації та міжнародної взаємодії.
Наші конкурентні переваги над іншими суб`єктами ринку

  • Провідні фахівці з більш ніж 10-річним досвідом робіт на ринку захисту інформації у провідних компаніях та державних організаціях.
  • Наші послуги відрізняються повнотою сервісу, ми притримуємося принципу "закінченості" про-     позиції - "розробити - впровадити - супроводжувати". Ми враховуємо усі аспекти Вашої діяльності - персонал, процеси, обладнання і технології - та пропонуємо рішення, відповідно до Вашої стратегії розвитку.
  • ТОВ „ТЗІ“ постачає, конфігурує та запускає в експлуатацію широкий діапазон засобів захисту        та обладнання, призначеного для забезпечення захищеної обробки даних в любій інформа-     ційній інфраструктурі.
  • Участь та консультація при формуванні та обґрунтуванні поставлених керівництвом Замовника задач - досвід в питаннях формування сучасної політики інформаційної безпеки на рівні держави.
  • Досвід управління корпоративними проектами масштабу органів державної влади України,        які мають стратегічне значення для країни.
  • Досвід реалізації комплексних проектів на основі рішень компанії в області консалтингу, побудови КСЗІ для АС першого, другого та третього класу, систем керування інформаційною безпекою, інженерної інфраструктури, та сервісного обслуговування.
  • Офіційні партнерські, дилерські угоди із компаніями-виробниками, лідерами в галузі систем-     ної інтеграції, розробки засобів та комплексів захисту інформації, які формують вплив на тен-     денції в галузі інформаційного та телекомунікаційного розвитку держави.