Головна » Новини » Новини галузі » «Безпечне місто» в Києві

«Безпечне місто» в Києві

В системі відеоспостереження Києва «Безпечне місто» запустили модуль розпізнавання осіб для швидкого пошуку зловмисників

Київське комунальне підприємство «Інформатика» повідомило про запуск системи розпізнавання осіб в мережі камер столичної системи «Безпечне місто». Система розроблена з метою полегшення роботи силовиків і швидкого пошуку зловмисників.

«В рамках масштабування відеосистеми, в пілотному режимі запущено новий аналітичний модуль розпізнавання обличь. Тестування проходить на оглядових відеокамерах, розташованих серед великого скупчення людей: в дошкільних навчальних закладах, школах, метро, лікарнях тощо.»- відзначили в КП« Інформатика ».

За словами представників компанії, яка є адміністратором столичної системи відеоспостереження «Безпечне місто», нова система аналізує базу даних і знаходить потрібну людину за допомогою отриманого з камер фоторобота правопорушника.

У КП «Інформатика» також відзначили, що обладнання встановлене в публічних місцях серед великого скупчення людей так, що система не порушує права громадян (зі зрозумілих причин, отримати дозвіл на обробку персональних даних від усіх, хто потрапляє в поле  зору камери неможливо). Отриману інформацію використовують силовики (було затверджено в регламенті і в положенні про відеосистеми) і три адміністратори системи (з якими підписано договір про нерозголошення) виключно для підвищення безпеки киян.

 

Джерело: КП «Інформатика»