Головна » Новини » Пропозиції ринку » Cisco Cius: планшетний комп’ютер для корпоративних користувачів

Cisco Cius: планшетний комп’ютер для корпоративних користувачів

30.06.2010

Cisco Cius: планшетний комп’ютер для корпоративних користувачів

cisco1Вага пристрою не перевищує 520 г (фото Cisco Systems).
Компанія Cisco Systems, провідний світовий виробник мережевого устаткування і інфраструктурних рішень, вийшла на ринок планшетних комп'ютерів, представивши модель Cius.
Важлива особливість новинки -- інтеграція з програмними продуктами Cisco корпоративного класу : планшет підтримує рішення Cisco Quad, Cisco Show and Share, Cisco WebEx Connect, Cisco WebEx Meeting Center і Cisco Presence.
Крім того комп'ютер сумісний з комплексом Cisco TelePresence і підтримується платформою Cisco Unified Communications Manager. Нарешті, новинка "дружить" з технологією Cisco AnyConnect VPN Security, частиною архітектури Cisco Borderless Networks.
У вигляді опції для комп'ютера буде доступна док-станція з "високоякісними динаміками", Ethernet -портом (10/100/1000 Мбіт/с), роз'ємом DisplayPort для підключення зовнішніх моніторів декількома портами USB і телефонною трубкою (потрібна для проведення конференцій).

cisco3

Cisco Cius наділений 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, лицьовою камерою для відеоконференцій (може записувати HD -видео у форматі 720p), стереодинаміками, додатковою 5-мегапиксельной камерою, контроллером Wi - Fi (IEEE 802.11a/b/g/n), 3G-модемом, модулем Bluetooth 3.0, 32-гігабайтним флеш-накопителем, слотом для карт пам'яті формату SD, акселерометром і портом microUSB.
В майбутньому Cisco має намір випустити версію Cius з модулем 4G.
"Серцем" новинки є процесор 1,6-гігагерца Intel Atom а функціонує вона під управлінням операційної системи Google Android.
Перші покупці отримають Cisco Cius в третьому кварталі поточного року, проте повномасштабний реліз пристрою намічений на перший квартал наступного. Про вартість планшета не повідомляється.


cisco4

 

 

Підготовано по матеріалам Cisco.