Головна » Новини » Пропозиції ринку » eScan Mobile Security допомагає повернути вкрадений смартфон власнику

eScan Mobile Security допомагає повернути вкрадений смартфон власнику

01.07.2013

У антивірусному рішенні eScan Mobile Security, призначеному для захисту мобільних пристроїв на базі Android, реалізована нова функція Anti-Theft («Анти-злодій»). Провідним постачальником рішень для антивірусного захисту і забезпечення інформаційної безпеки - eScan MicroWorld була передбачена можливість не тільки запобігти витоку інформації з мобільних пристроїв, але і дозволити легко знайти їх в разі втрати або крадіжки. У нову функцію «Анти-злодій» включені такі опцій як:

- Device Block («Блокування пристрою»), що дозволяє виконати віддалене блокування доступу до пристрою,
- Wipe Data («Стирання даних») передбачає віддалену очистку журналу викликів і можливість видалення SMS-повідомлень з втраченого девайса,
- Locate Device («Визначення місцезнаходження») дає можливість повернути пропажу назад власникові - за допомогою вбудованого модуля GPS eScan, який дозволяє відстежити місце розташування пристрою.

Як було зазначено генеральним директором eScan MicroWorld Говінди Раммурті: «Функція« Анти-злодій »гарантує високий рівень безпеки планшетів і мобільних телефонів на базі Android, дозволяючи користувачам точно відстежувати і знаходити свої загублені і вкрадені пристрою. Ця функція вдало доповнила наше рішення для мобільних пристроїв, які запобігають зараження шкідливими програмами, троянцями та іншими актуальними загрозами, а також сканують щойно завантажені і встановлені програми ».

«У разі втрати або крадіжки пристрою користувачі втрачають свої дані, найчастіше це конфіденційні дані, інформація, яку важко або навіть неможливо відновити. Нова функція eScan захистить інформацію навіть в таких непередбачених обставин, - коментує Суніл Кріпалані, старший віце-президент з глобальних продажів і маркетингу eScan MicroWorld. - Крім того, розширення функціональності наших продуктів, безсумнівно, відкриє нам додаткові можливості з точки зору обсягу угод з операторами зв'язку, інтернет-провайдерами та вендорами ІТ-рішень в усьому світі ».