Головна » Новини » Віруси та шкідливі програми » Facebook заблокував посилання польського сайту, що поширювало вірус

Facebook заблокував посилання польського сайту, що поширювало вірус

25.11.2013

Користувачі російськомовного сегменту популярної соціальної мережі Facebook стали жертвами вірусної програми, яка поширювалася через польський сайт (wiadomosci.com.pl). Масове зараження вірусом було виявлено в п'ятницю, 22 листопада, у другій половині дня. До вечора п'ятниці небезпечною посиланням перейшли більше п'яти тисяч користувачів.

Адміністрація соцмережі Facebook повідомила, що вірус польського походження вже заблокований. Всім користувачам, встигли «підчепити» вірус, рекомендують змінити паролі до акаунтів в соцмережах.

Працювала небезпечна посилання наступним чином: вона відображалася у стрічці друзів користувача з інтригуючою назвою: «Вчитель спійманий під час роману зі студентом. Відео», при кліці по посиланню вона автоматично публікувалася в профілі з позначкою «подобається». Переходячи по посиланню на сторінку польського сайту, відвідувачеві пропонувалося включити відео, внісши за перегляд 2,46 злотих (близько 6 гривень).

Фахівцями з антивірусним програмам рекомендується прибрати шкідливу посилання зі своєї стрічки в Facebook, відзначити її як спам або перевести її в статус «видно тільки мені». Адміністрація соціальної мережі запевняє, що небезпека зараження новим вірусом нейтралізована.