Головна » Новини » Новини галузі » Фінансова кіберзагроза жителів України та Росії

Фінансова кіберзагроза жителів України та Росії

23.10.2013

На сьогоднішній день фінансова загроза жителів України і Росії досягла свого піку. Оскільки кожен десятий користувач на свої електронні скриньки отримує безліч фальшивих банківських повідомлень.

Згідно зі статистикою 17 % користувачів стикаються з підозрілими листами від соцмереж або онлайн-магазинів. Як правило, це фальшиві антивіруси, де повідомляють про зараження комп'ютера, і термінової необхідності покупки захисту, а в іншому випадку, всі дані будуть знищені.

Майже 55% респондентів вже відчули на собі його дію. Варто зауважити, що цей показник значно вищий, ніж в інших країнах.

Близько 70 % користувачів хоча б один раз потерпало від крадіжки фінансової інформації в інтернеті. А 11 % - заявили, що при здійсненні фінансових операцій, вони не одноразово перенаправлялись на підозрілі сайти, де була потрібне введення даних їх банківської карти. У середньому на одну людину збиток від одного розкрадання становить 76 доларів. Оскільки потреба фінансових операцій у мережі зростає, то і кіберзлодії посилюють активність своїх злочинних дій з розкрадання коштів населення. До того ж з кожним днем з'являється все більше нових схем обману громадян в інтернеті.

З усіх зареєстрованих випадків фінансових атак в Україні , тільки 28 % отримали повне відшкодування вкрадених коштів.