Головна » Новини » Новини галузі » iOS 7 в боротьбі проти крадіжок iPhone і iPad

iOS 7 в боротьбі проти крадіжок iPhone і iPad

23.10.2013

Нью - Йоркська поліція , стурбована збільшенням кількості крадіжок смартфонів , направила лист в офіс компаній Apple і Google , із закликом прийняти превентивні заходи не тільки по відношенню до персональних даних , а й власне самого пристрою.

У компанії Apple відгукнулися на прохання охоронців порядку . Тепер завдяки новій функції Activation Lock на базі ОС iOS 7 здійснюється повне блокування вкраденого iPhone , iPad і iPod touch . Перш у Apple був сервіс Find My iPhone , який обмежував доступ до мобільного пристрою , але в його роботі були певні обмеження , та й при бажанні , розблокувати такий пристрій простий перепрошивкой не дуже- то складно .

У новій iOS 7 розробниками Apple реалізована більш надійний захист персональних даних користувачів . Тепер у « сімці » відключення Find My iPhone або відновлення мобільного гаджета неможливо , без Apple ID і пароля користувача. За заявою експертів , розповсюдження цієї системи призведе до недоцільності крадіжки iДевайсов .

Представник Нью - Йоркської поліції Ерік Шнайдерман заявив: «Ми високо оцінили жест Apple , спрямований на протидію крадіжкам мобільних пристроїв. Але поки утримуємося від будь-яких оцінок , необхідно побачити Activation Lock в дії і зрозуміти функціонал сервісу » .

Нову мобільну платформу для девайсів iPhone , iPod і iPad оснастили « плоским » дизайном , новими шрифтами , колірною схемою і анімацією . Це стало , мабуть, першим істотною зміною в програмному забезпеченні мобільних пристроїв Apple з моменту їх першої появи в 2007 році.