Головна » Новини » Новини галузі » «Лабораторія Касперського» попереджає: безпека під загрозою!

«Лабораторія Касперського» попереджає: безпека під загрозою!

14.05.2013

За дослідженнями, проведеними експертами «Лабораторії Касперського» і незалежної компанії B2B International, 65% компаній у світі щодня піддають ризику свою безпеку. Так, згідно з даними ЛК, тільки 35% організацій використовують автоматичну установку оновлень програмного забезпечення, решта цим просто нехтують.

«Експлойтів вельми популярні у зловмисників і нерідко використовуються для вчинення цільових атак на організацію. Тому програмне забезпечення, що використовується в компанії, має бути завжди під контролем. Потрібно знати, які програми і які їх версії використовуються співробітниками і, звичайно, бути впевненими в тому, що вони безпечні. При цьому моніторинг стану додатків повинен здійснюватися централізовано і своєчасно », - повідомив керівник напрямку корпоративних продуктів в країнах ринків« Лабораторії Касперського »Володимир Удалов.

Експерти ЛК повідомили, що в 2012 році 50% всіх експлойтів використовували уразливості в Java. Другим за популярністю є додаток Adobe Acrobat Reader (28% експлойтів). Таким чином, під загрозою опиняється переважна більшість робочих станцій компаній.