Головна » Новини » Новини галузі » Лабораторія Касперського: в 2014 році глобальний інтернет може зникнути

Лабораторія Касперського: в 2014 році глобальний інтернет може зникнути

14.01.2014

У 2014 році інтернет в його звичному глобальному розумінні може зникнути , а його місце займуть десятки окремих національних мереж з обмеженим доступом до іноземних ресурсів .

" Експерти впевнені , що в 2014 році інтернет в його звичному глобальному розумінні може зникнути , а його місце займуть десятки окремих національних мереж з обмеженим доступом до іноземних ресурсів , - зазначив головний антивірусний експерт компанії Олександр Гостєв , - у користувачів падає довіра до безпеки Мережі в цілому і до окремих інтернет- сервісів зокрема ".

 
З опитування , проведеного " Лабораторією Касперського" серед різних організацій у світі 91 % хоча б один раз протягом року піддалися кібератаці , а 9 % компаній стали мішенню цільових атак.

 
Активне використання комп'ютерів і інших цифрових пристроїв відкриває великі можливості для розкрадання даних : в найближчому майбутньому віруси можуть повністю замінити інсайдерську розвідку.

 
"Ми припускаємо , що через весь 2014 червоною ниткою пройде тема відновлення похитнулося довіри користувачів . У прагненні зберегти таємницю приватного життя вони все частіше звертатимуться до сервісів шифрування інформації , Регулятори зв'язку та Інтернету по всьому світу будуть вводити контроль за піратськими ресурсами і боротися з мережевими злочинами. Популярність хмарних сервісів тільки додасть їм роботи " , - заявив Олександр Гостєв.