Головна » Новини » Новини галузі » Львівський хакер викрав понад 30 тисяч гривень з мобільних рахунків

Львівський хакер викрав понад 30 тисяч гривень з мобільних рахунків

14.04.2014

8 квітня у Львові був затриманий кіберзлочинець, викрав понад 30 тисяч гривень з мобільних рахунків через Інтернет.

Один із постраждалих від дій шахрая 18-річний Орест пояснив, що змусило його звернутися в міліцію:

"З ранку поповнив мобільний Інтернет на 200 гривень, цілий день їм не користувався, а вже ввечері баланс на рахунку був нульовий. Подзвонив в довідку, мені сказали, що я не перший з такою проблемою дзвоню. Вирішив звернутися в міліцію"

Прес-служба львівської МВС повідомила, що мобільний хакер місяцями зламував логіни і паролі облікового Запису абонентів, використовуючи спеціальний програмний скрипт. Після чого зловмисник перераховував кошти на свої кімнати, щоб потім перевести їх у готівку.

Втім, міліції все-таки вдалося вийти на кіберзлочинця, заарештувавши його будинку під час чергової інтернет-махінації. Під час обшуку у 25-річного львів'янина було вилучено понад 50 мобільних телефонів, 800 SIM - карт, 56 стартових пакета на мобільний зв'язок, а також два системних блоки.

Слідчі підозрюють, що молодий чоловік обікрав не менше 300 осіб. Кіберзлочинець був узятий під варту в очікуванні суду. Проти молодика порушено кримінальну справу за статтею "Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин", що йому загрожує до трьох років в'язниці з конфіскацією майна.