Головна » Новини » Пропозиції ринку » Panda лікує інфекції нового покоління

Panda лікує інфекції нового покоління

22.01.2014

Panda Software оголошує про впровадження популярної утиліти виявлення і лікування шкідливих програм Panda Cloud Cleaner в сервіс адміністрування та підтримки IT-систем Panda Cloud Systems Management (PCSM).

Утиліта Panda Cloud Cleaner повністю розроблена компанією Panda Security і містить найсучасніші технології виявлення і лікування вірусів останнього покоління (атаки «нульового дня», спрямовані атаки тощо). Результати сканувань Panda Cloud Cleaner можуть бути швидко і просто переглянуті за допомогою веб-консолі Panda Cloud Cleaner Monitor.

Гнучке управління для IT-департаментівЗавдяки додаванню цієї нової функції IT-адміністратори зараз мають можливість легко і просто запустити Panda Cloud Cleaner на своїх корпоративних комп'ютерах з консолі управління PCSM. Крім того, завдяки веб-консолі Panda Cloud Cleaner Monitor вони зможуть переглядати результати сканування, а також керувати і контролювати свої IT-активи у будь-який час з будь-якого місця.
Panda Cloud Cleaner Monitor буде випущений у вигляді версії Technical Preview, доступною безкоштовно для кожного клієнта, який замовив утиліту Panda Cloud Cleaner.