Головна » Новини » Новини галузі » Підроблений Android-антивірус Trojan Shield виявився дурною помилкою розробників

Підроблений Android-антивірус Trojan Shield виявився дурною помилкою розробників

12.04.2014

З'являються все нові цікаві подробиці про антивірусному додатку Trojan Shield, що наробив чимало шуму в Android-співтоваристві. Розробник Джессі Картер (Jesse Carter) з Deviant Solutions заявив в інтерв'ю The Guardian, що недавня поява даного антивіруса в Google Play і відсутність у ньому будь-якої корисної функціональності є всього лише "дурною помилкою" розробників, а не якимсь злим умислом з метою обдурити довірливих користувачів. Потерпілим також обіцяно відшкодування шкоди.

За словами пана Картера, вони зовсім не ставили собі мети обдурити користувачів Google Play зі своїм функціональним додатком, яке було розміщено там ще 28 березня і при вартості $3,99 було завантажено користувачами понад 30 000 разів в період з 6 квітня, коли воно було видалене. Більш того, незважаючи на фактичну непотрібність в плані заявлених функцій боротьби з вірусами, програма отримала високі оцінки від споживачів, що знайшло відображення і в її рейтингу 4,7 з 5 - чудовий результат.

Як заявлено, що потрапила в Google Play версія Trojan Shield є лише попереднім релізом з відсутньою корисної функціональністю, аж ніяк не призначених для публічного використання. При цьому розробники обіцяють опублікувати в Google Play справжню версію продукту, яка до того ж буде доступна абсолютно безкоштовно.