Головна » Новини » Новини галузі » Відбулось перше засідання робочої групи з впровадження механізмів електронного цифрового підпису та електронного документообігу

Відбулось перше засідання робочої групи з впровадження механізмів електронного цифрового підпису та електронного документообігу

07.06.2010

Відбулось перше засідання робочої групи з впровадження механізмів електронного цифрового підпису та електронного документообігу.

В Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулось перше засідання робочої групи, що опрацьовує впровадження механізмів електронного цифрового підпису та електронного документообігу в Національній системі конфіденційного зв’язку. Очолює групу перший заступник Голови Держспецзв’язку генерал-майор Олександр Цуркан.

Разом з фахівцями Держспецзв’язку в засіданні взяли участь представники Міністерства транспорту та зв’язку України, Державного комітету інформатизації України, Державного підприємства „Українські спеціальні системи”.

Наголошувалось, що впровадження механізмів електронного цифрового підпису та електронного документообігу в Національній системі конфіденційного зв’язку є проектом державного значення. Його реалізація дозволить створити загальнодержавну мережу, користувачами якої будуть не тільки державні органи, а й бізнесові структури, пересічні громадяни.

На переконання учасників наради, в Україні накопичений чималий досвід в цьому напрямку, а головне – є установа, яка без додаткового державного фінансування, в прийнятні строки і на рівні найкращих світових розробок спроможна розгорнути систему захищеного державного документообігу та забезпечити в електронному вигляді виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”. Ця установа – Державне підприємство „Українські спеціальні системи”.

Про реальність впровадження нових підходів свідчить позитивний досвід, накопичений в Дніпропетровській та Одеській областях.
За словами Олександра Цуркана, зі свого боку Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України має всі технічні можливості для забезпечення функціонування запропонованої системи.