Головна » Новини » Наші новини » Ліцензія з надання послуг у галузі технічного захисту інформації

Перший український антивірус

25-11-2014

На початку листопада експертами ТОВ "ТЗІ" була успішно завершена державна експертиза «Zillya! Антивірус для Бізнесу» - антивіруса від лабораторії Zillya!


За результатами експертизи встановлено, що «Zillya! Антивірус для Бізнесу» відповідає вимогам нормативних документів технічного захисту інформації в Україні.

Zillya! Антивірус - безкоштовний антивірус від української антивірусної лабораторії «Лабораторія Zillya!», яка існує на ринку більше 5 років. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, рекламних програм, а також невідомих загроз за допомогою проактивного захисту.

Основні можливості:

 • захист від вірусів, хробаків, троянів і інших шкідливих програм;

 • захист від шпигунських та рекламних програм;

 • захист від несанкціонованого доступу до особистої інформації;

 • функція стеження в режимі реального часу («Вартовий»);

 • вбудований алгоритм евристичного аналізу;

 • перевірка файлів, що завантажуються на комп'ютер з мережі Інтернет;

 • поштовий фільтр;

 • перевірка офісних документів.

Додаткові можливості:

 • диспетчер завдань та диспетчер автозавантаження, розширюють функціонал програми та допомагають користувачеві краще контролювати процеси в системі;

 • вбудована функція відправки файлів на аналіз в лабораторію;

 • вибір режимів сканування та сканування за розкладом.

Зручність:

 • інформативні діалогові вікна для прийняття користувачем обґрунтованих рішень;

 • можливість вибору між автоматичним і інтерактивним режимами роботи;

 • автоматичне оновлення баз та програми;

 • україномовна та російськомовна технічна підтримка.

Антивірусні продукти Zillya! базуються на власних розробках лабораторії, які увібрали в себе кращі світові досягнення в сфері інформаційного захисту та дозволяють говорити про інноваційність наших технологій.

Продуктова лінійка Zillya! містить ряд платних та безкоштовних рішень.

Платні програми:

Zillya! Антивірус для бізнесу

Це повноцінний комплексний антивірусний продукт, що забезпечує антивірусний захист у всій локальній мережі, починаючи з так званих невеликих домашніх мереж, що складаються з декількох персональних комп'ютерів і до величезних корпоративних мереж.

Zillya! Антивірус та Інтернет Захист

Програмний продукт для антивірусного захисту, який дозволить забезпечити посилену безпеку в моменти, коли користувач буде працювати з мережею Інтернет.

Безкоштовні програми:

Zillya! Антивірус Безкоштовний

Безкоштовне антивірусне програмне забезпечення з простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Zillya! Антивірус миттєво реагує на будь-які загрози безпеки Вашого комп'ютера. При цьому споживання системних ресурсів – мінімально.

Zillya! Сканер

Абсолютно безкоштовна програма-сканер дозволяє зробити дії, аналогічні виробленим за допомогою Zillya! LiveCD, але з тією лише різницею, що операційна система Windows ще здатна завантажуватися на Вашому комп'ютері або ноутбуці. Або можна просто зробити сканування підозрілих файлів або змінних носіїв сумнівного походження.

Zillya! Live CD

Образ для створення завантажувального компакт-диска. Це зручний і досить легкий спосіб, що дозволяє Вам відновити нормальну працездатність операційної системи Windows після пошкоджень, завданих в результаті вірусної атаки шкідливого ПЗ.

Zillya! Інтернет контроль

Безкоштовне програмне забезпечення, що використовується для створення обмежень у доступі до мережі Інтернет для інших користувачів, що користуються Вашим ноутбуком або комп'ютером.

ТОВ "ТЗІ" Є ОФІЦІЙНИМ ДИЛЛЕРОМ АНТИВІРУСУ ZILLYA! та пропонує усім органам державної влади перейти на вітчизняний антивірус Zillya!, оскільки антивіруси іноземного виробництва - загроза національній безпеці України. Дослідження цієї проблеми проводилося на прикладі російського антивірусу (деталі за посиланням - http://ain.ua/2014/05/27/525970). 

Також нагадуємо, що 3 липня 2014 року Верховна Рада України прийняла постанову, в якій рекомендувала Кабінету Міністрів України забезпечити впровадження українського антивірусного програмного забезпечення в державних органах України.