Головна » Новини » Новини галузі » П'ятірка найбільш небезпечних електронних пристроїв, які розкривають особисте життя.

П'ятірка найбільш небезпечних електронних пристроїв, які розкривають особисте життя.

23.07.2013

Працівник компанії Reticle Research, аналітик Росс Рубін, на підставі зробленого аналізу, визначив п'ять електронних пристроїв, які можуть здійснювати стеження за людьми на рівні Агентства національної безпеки США.

Аналітик віддав перевагу віддати перше місце Google Glass - це електронний пристрій, який записує відео і робить фотознімки, таким чином, контролюючи приватне життя інтернет користувача.

Другу сходинку п'єдесталу він віддав Memoto і Autographer. Перша розробка - це камера, яка детально фіксує приватне життя користувача. Цікавий той факт, що фінансування розробки і виробництва цієї камери проводилося через Kickstarter. Друга розробка Autographer - це електронна камера, яка може робити фотознімки «з очей» користувачів і синхронізується зі смартфонами.

Третє місце займають - дверні замки і ручки, в яких вмонтовані камери з iPhone. Ці електронні пристрої фіксують відеозапис людини, який знаходиться безпосередньо перед дверима, і здатні передавати цю запис на смартфон. Електронна програма, вбудована в такі замки може відкривати двері - дистанційно.

Четверте місце він віддав ігровому видеоконтроллеру від Microsoft - Kinect. На Kinect - камера відстежує всі рухи користувача, також з її допомогою можна вести розмову по Skype. Найголовніше в цій системі, що апаратно Kinect відключити неможливо, зробити це можна тільки в програмному режимі.

І останнє п'яте місце «шпигунських розробок» - займають камери будь-якого смартфона. Фотографуючи на камеру свого телефону друзів і знайомих, користувачі часто викладають ці фотографії в соціальних мережах, відзначаючи своє місце розташування, розкриваючи тим самим свою особисту інформацію.