Головна » Новини » Віруси та шкідливі програми » Шкідлива реклама була виявлена на YouTube, Amazon і Yahoo

Шкідлива реклама була виявлена на YouTube, Amazon і Yahoo

09.09.2014

Для поширення вірусу зловмисники використовують 700 сайтів.

Експерти Cisco виявили на сайтах YouTube, Amazon і Yahoo спливаючу шкідливу рекламу. Про це 8 вересня заявив журналіст Джеремі Кірк з IDG News Service з посиланням на дослідника Cisco Арміна Пелкманна.

На думку експерта, шкідлива реклама перенаправляє користувачів Windows і Mac OS X на сторонні ресурси, з яких завантажується контент, що містить шкідливе ПО. Унікальне контрольне число шкідливого коду набагато ускладнює його виявлення для антивірусних рішень. Варто відзначити, що завантажуваний контент може бути цілком легітимним, приміром, медіаплеєр. Для того щоб шкідливий інфікував систему, користувач повинен відкрити файл.

Назва рекламної мережі - Kyle and Stan, саме ці імена часто зустрічаються в піддоменах понад 700 сайтів, що використовуються зловмисниками для поширення вредоноса.

Як зазначив Армін Пелкманн, шкідлива реклама присутня в 74 доменах, в тому числі на сайтах youtube.com, amazon.com і ads.yahoo.com. Для зараження комп'ютерів зловмисники використовують виключно методи соціальної інженерії без застосування будь-яких експлойтів.