Головна » Новини » Новини галузі » Три нових вітчизняних антивіруса для захисту сайтів органів влади

Три нових вітчизняних антивіруса для захисту сайтів органів влади

07.07.2014

Українськими програмістами розроблені три нових антивіруса, які планується використовувати для захисту сайтів органів влади-заявив Олександр Корнейко - перший заступник голови Держспецзв'язку.

«Якщо антивірус - це засіб технічного захисту інформації, то згідно з чинним законодавством України, нам потрібно провести його сертифікацію відділом Держспецзв'язку. У нас вже є три антивіруса - це Український національний (УНА), і два - розроблені компанією Zillya».

Заступник голови також повідомив, що дія сертифікації українського національного антивіруса закінчилося ще в 2007 році, а антивірус Касперського 2.1 - також закінчився в лютому 2013 року.

Він також додав, що компанія Zillya вже подала всі відповідні документи на проведення експертизи, а компанія "Адепт", яка займається розробкою антивірусів, готова передати свій програмний продукт, але документи на експертизу ще не подано".

«Наша служба захисту інформації вже приступила до роботи, але таке поняття, як кібербезпека поки ще ніякими нормативними документами не регламентовано. У нас вже створений Центр по захисту операційних систем, який підтримує і експлуатує національну систему зв'язку, а також охоплює і доступ до сайтів органів влади», - розповів А. Корнейко.