Головна » Новини » Віруси та шкідливі програми » У китайській підробці Samsung Galaxy S4 попередньо виявлений вірус

У китайській підробці Samsung Galaxy S4 попередньо виявлений вірус

18.06.2014

Вироблювана в Китаї дешева копія Samsung Galaxy S4, оснащена програмою-шпигуном, встановленої на заводі - виробнику. Ця програма (вірус) копіює всі особисті дані про користувачів, а також йде прослуховування дзвінків. На сайті www.heise.de з'явилося повідомлення, що експерти компанії G Data виявили шкідливі коди в прошивці телефонів Star N9500. Вірус «троян» шпигує за користувачем телефону, копіює особисті дані та встановлено прослуховування розмов.

Смартфон star n9500 - це бюджетна копія Galaxy S4, вона продається від 130 до 165 євро в різних інтернет-магазинах в усьому світі.

При тестуванні, експерти виявили вірус Uupay.D, він видає себе за сервіс Google Play і діє непомітно для користувача. Видалити вірус дуже важко, так як він являє собою частину прошивки пристрою. Експерти G Data стверджують, що низька ціна на цей телефон, з часом окупиться шляхом збору і продажу особистої інформації користувачів, банківські реквізити, дані кредитної картки, і інше. Виявити вірус можна за допомогою програми G Data Internet Security для пристроїв Android. Експерти рекомендують, якщо ви виявили цей «троян» - відмовтеся від використання даного пристрою.

Згідно з даними G Data, Star N9500 - це перший смартфон, в якому був виявлений вірус в заводській прошивці смартфона. Крім цього, в смартфоні є й інші подібні віруси.

У березні 2014 року фахівці «Лабораторії Касперського»виступили з твердженням, що китайська компанія Goohi випускає електронні пристрої, які мають в прошивці троян Uupay.A .

У минулому році Heise Security виявила вірус-троян для пристроїв на базовій версії Windows смартфонів компанії E-Plus. Експерти припускають, що вірус швидше за все, встановлено в процесі виробництва встановленої на SD-карті.