Головна » Новини » Новини галузі » Уразливість в Skype

Уразливість в Skype

20.06.2013

В Skype виявлена ??уразливість, яка блокує облікові записи користувачів. Пролом стосується сервісу, призначеного для боротьби зі спамом. При натисканні правою кнопкою мишки на контакті, з контекстного меню можна вибрати пункт "Заблокувати цього користувача" і поставити галочку в пункті «Повідомити про порушення правил цим абонентом».

Шахраї використовують сервіс боротьби зі спамом для блокування «неугодним їм» користувачів Skype. Пошук певних людей здійснюється за логіном через skype: insert_username_here? Menu, і з пошуку можна заблокувати або поскаржитися на користувача.

Для того, щоб заблокувати обліковий запис, достатньо відправити на її адресу 9 скарг. В даний час хакери організовували групи, через соціальні мережі розповсюджують інформацію про обліковий запис, що підлягає блокуванню, і протягом короткого періоду часу увійти в неї стає неможливо.

Найбільш неприємним моментом є той факт, що служба підтримки Skype не розглядає ніякі конкретні випадки автоматичного блокування облікового запису. Відповідь одна - «Ви порушили пункт 6.3 Умов використання Skype». В результаті користувач втрачає всі важливі контакти, листування і логін, а також оплачені підписки і гроші на балансі.

На форумі Skype користувачі вже активно обговорюють цю проблему, але адміністрація сервісу поки ще ніяк не відреагувала.