Головна » Новини » Новини галузі » "Уроки безпеки в інтернеті" від МВС РФ

"Уроки безпеки в інтернеті" від МВС РФ

23.10.2013

Беручи до уваги збільшення числа кібератак та випадків шахрайства в інтернеті, в Росії йде активна реалізація програми «Безпечний інтернет».

Начальником бюро спеціальних технічних заходів МВС Росії Олексієм Мошковим було зроблено заяву, що в рамках цієї програми МВС бере на себе функцію інформування населення про можливі способи і прийомах, які застосовуються кіберзлочинцями.

Як він повідомив, останнім часом почастішали випадки реєстрації управлінням «К» фактів викрадення коштів у користувачів мережі Інтернет. Виникненню інцидентів води сприяла не інформованість населення в області інформаційної безпеки. З цією метою МВС заплановано поширення спеціальних брошур і пам'яток з інформацією, що застерігає від махінацій зловмисників у Всесвітній павутині.

Особлива увага приділяється безпеці дітей і підлітків у віртуальному просторі. Однією з функцій кіберполіцейських тепер є проведення спеціальних занять у школах. «Уроки безпеки в інтернеті » допомагають уникнути реалізації злочинних намірів, розповідаючи дітям про правильну поведінку в мережі.