Головна » Новини » Новини галузі » ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

26.05.2013

24 травня 2013 року в місті Києві завершила свою роботу ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

У роботі конференції взяли участь понад 300 учасників, зокрема представники органів державної влади, підприємств та організацій, науковці та фахівці, а також гості з шести країн СНД.

У рамках конференції були проведені засідання, круглі столи, семінари, а також тематичні секції. Під час проведення цих заходів учасники обговорили всі заплановані питання, в тому числі щодо криптографічного захисту інформації, технічного захисту інформації, Забезпечення безпеки у сфері електронного цифрового підпису в Україні", тощо.

За результатами роботи ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» було ухвалено Рішення. У документі зазначено про необхідність консолідації зусиль усіх заінтересованих суб’єктів при розв’язанні завдань зі зміцнення міжнародного співробітництва в галузі убезпечення інформації, нормативно-правового забезпечення захисту інформації, розробки й удосконалення державних стандартів, а також впровадження міжнародних стандартів у галузі захисту інформації, підготовки висококваліфікованих кадрів.

Підбиваючи підсумки форуму, заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Корнейко подякував всім учасникам за плідну роботу та висловив надію на подальшу співпрацю в галузі захисту інформації.