Головна » Новини » Новини галузі » Зафіксована розсилка "шкідливих" гифт-карт iTunes

Зафіксована розсилка "шкідливих" гифт-карт iTunes

22.08.2013

На початку серпня фахівцями з комп'ютерної безпеки була зафіксована чергова кампанія по розсилці електронних листів, націлена на викрадення особистих даних користувачів. На цей раз шкідливі послання маскуються під листи від Apple, пов'язані з подарунковими картками iTunes Store.

У листах користувач повідомляється про те, що отримав гіфт-карту номіналом 200 доларів. Щоб сума виявилася на рахунку користувача, йому пропонується клікнути по посиланню і ознайомитися з вкладенням листа. Звичайно ж, в аттачі додається шкідливий Java-код, який запускається на комп'ютері жертви, викрадає персональні дані і відправляє їх зловмисникам. Код розрахований тільки на пристрої, що працюють на базі Windows, тому користувачі Mac можуть бути спокійні.

Якщо ж ви користуєтеся Windows і купуєте контент в iTunes Store, рекомендуємо бути уважними. Перш ніж клікнути по шкідливою посиланням, подумайте, хто б міг зробити вам такий щедрий подарунок. Навряд чи має сенс ще раз повторювати прописну істину про те, де можна знайти безкоштовний сир.