Головна » Новини » Новини галузі » Захисні рішення лідирують по числу уразливостей

Захисні рішення лідирують по числу уразливостей

20.01.17

Програмні рішення для забезпечення кібербезпеки відносяться до найбільш уразливого ПЗ, причому лідером за кількістю уразливостей стала продукція компанії IBM. Даний висновок міститься у звіті компанії Flexera Software. У доповіді проаналізовано уразливості в найбільш популярному ПО, виявлені в серпні-жовтні 2016 року. В цілому фахівці вивчили близько 50 тис. Рішень і виявили понад 2 тис. уразливостей.

Компанія склала список найбільш уразливого ПЗ, що включає 20 позицій. За підсумками трьох місяців до двадцятки продуктів з найбільшим числом уразливостей хоча б раз входили в цілому 46 продуктів, в тому числі: web-браузери (Apple Safari, Avant Browser, Cyberfox, Google Chrome, Mozilla Firefox), PDF-рідери (Adobe Reader і Foxit Phantom PDF), а також 11 захисних рішень. Як наголошується в доповіді, багато проблем були виявлені у відкритому коді або вбудованих сторонніх компонентах.

Лідером за кількістю уразливих продуктів виявилася IBM. У список потрапило чотири рішення компанії щодо забезпечення інформаційної безпеки: IBM Security Network Protection (49 уразливостей), IBM Security Identity Manager (32 уразливості), IBM Security Access Manager (38 проблем) і IBM Security Access Manager for Mobile (21 уразливість).

Перше місце за кількістю уразливостей в одній програмі зайняла компанія Splunk - в її однойменному вирішенні була виявлена 91 уразливість. Далі йдуть AlienVault Unified Security Management (USM) і OSSIM (AlienVault Open Source SIM) - за два місяці в кожному з них було виявлено 84 вразливості. У перелік також увійшли продукти PAN-OS (44 уразливості), McAfee Web Gateway (25) і Juniper Network and Security Manager (24).

По матеріалам securitylab.ru