Главная » Обладнання » Засоби відеонагляду

Засоби відеонагляду

Одним з найбільш ефективних видів охорони вважаються системи відеоспостереження. Сьогодні багато системи відеоспостереження дозволяють не тільки записати подію, але й оперативно на нього зреагувати. Адже мало зафіксувати подію необхідно ще вчасно вжити необхідних заходів.

На сьогоднішній день всі чащезаказчікамі систем відеоспостереження звертаються не тільки великі організації і підприємства, але й представники середнього і дрібного бізнеса. Також нерідкі випадки звернення громадян з метою встановлення систем відеоспостереження «для себе».

На сьогоднішній день існує аналогове відеоспостереження і цифрове (IP-камери).

Аналогова система може створюватися на базі відеореєстратора або відеосервера (ПК), включає в себе аналогові камери, блоки живлення, комутаційні кабелі і роз'єми.

Цифрова система за аналогією так само включає в себе подібні елементи: IP-камери, сервер, блоки живлення, комутаційні кабелі, роз'єми. Однак цифрова система гнучкіша - вона може використовувати існуючу локальну мережу для передачі відеозображення, до кожної окремої камері можливо отримати доступ з будь-якої точки світу, сервер, на який пишеться відеоархів може бути значно віддалений від кожної камери.

Відеоспостереження вирішує цілу низку проблем на будь-якому об'єкті:

Контроль касових операцій.

Крадіжка або псування продукції покупцями співробітниками.

Неконтрольовані переміщення по території.

Контроль над якістю обслуговування, вирішення конфліктів.

Боротьба за трудову дисципліну і своєчасний прихід на роботу.

Одержання повної інформації в реальному часі про що відбувається.

Через Інтернет Ви можете бачити, що відбувається у Вас на об'єкті.

ТОВ "ТЗІ" надає послуги по створенню систем відеоспостереження в Києві і по територии всієї України різних масштабів і складності, а саме:

- відеореєстратори;

- відеокамери.