Головна » Про компанію » Кваліфікаційні відомості

Кваліфікаційні відомості

Висока якість нашої продукції та послуг компанії забезпечується не тільки висококонструктивним технологічним процесом діяльності, а також командою висококласних фахівців. Компанія здатна підготувати й реалізувати рішення, що дозволяють оптимізувати витрати замовника, забезпечити збереження його інвестицій та інформації, повну відповідність нормативним документам та галузевим стандартам.

Спеціалісти ТОВ «ТЗІ» постійно аналізують новітні рішення провідних виробників обладнання та комплексних систем, вивчають попит на існуючі рішення та формують серії оптимальних конфігурацій, здатних вирішувати універсальні задачі самого широкого кола наших клієнтів. Серед досвіду роботи фахівців підприємства можна зокрема відзначити значні успіхи в:

  • Участі в процесі встановлення норм та основних засад вирішення питань захисту інформації за різними напрямками ТЗІ  в державі;
  • Розробці новітніх технологій та принципових підходів щодо забезпечення інформаційної безпеки на нетипових об’єктах інформаційної діяльності.
  • Розробці унікальних підходів та методик щодо аудиту захищеності готових ІТС та проектованих систем (незалежно від стадії готовності).

В своїх розробках ТОВ «ТЗІ» притримується прийнятих державних та світових стандартів та опирається на світовий досвід відомих виробників програмно-апаратного забезпечення таких як: Microsoft; CISCO Systems; IBM; Oracle; HP тощо. Спеціалістами ТОВ «ТЗІ» розвиваються закладені в їх обладнанні та програмному забезпеченні засади інформаційної безпеки на об’єктах інформаційної діяльності Замовника та в рамках складних корпоративних інформаційно-телекомунікаційних систем.

Першокласне обслуговування замовника з 99.9 % коефіцієнтом надійності досягається за рахунок використання найсучасніших засобів та технологій захисту. Під час проектування та побудови системи безпеки об'єкта надаються комплексні консультації з налагодження надійної системи захисту інформації.

Надання послуг за договорами може бути постійним (абонентське обслуговування згідно із затвердженим графіком) або разовим (за окремими зверненнями замовника).