Головна » Про компанію » Ми працюємо так:

Ми працюємо так:

ТЗІ - Ми працюємо так

Ми відповідаємо за прийняті зобов`язання та беремо на себе повну відповідальність перед Замовником за проект будь-якого масштабу, за досягнення поставлених цілей із заданим значенням якості, в указані терміни в рамках затвердженого бюджету.

Спеціалісти ТОВ „ТЗІ“ консультують своїх Замовників по широкому спектру питань на протязі усього життєвого циклу проекту, пропонуючи Замовнику повну аналітичну та експертну інформацію, напрацьовану на протязі функціонування компанії.

В рамках проектів ми надаємо фахівцям Замовника повну інформацію про перебіг робіт, погоджуючи з ними усі необхідні заходи. Фахівці ТОВ „ТЗІ“ завжди працюють в рамках робочої групи, разом із відповідальними особами Замовника.

В своїй діяльності ТОВ „ТЗІ“ використовує методи ефективного керування проектами, які базуються на застосуванні стандартизованих процедур, які включають в себе: керування ризиками, змінами та командою проекту.

Наші фахівці забезпечують повну інтеграцію запропонованих рішень із існуючою технологічною інфраструктурою ІТС Замовника, максимально використовуючи можливий потенціал захисту існуючих компонентів, мінімізуючи тим самим ризик порушення неперервності технологічних та бізнес-процесів та забезпечуючи раціональне найбільш повне використання інвестицій в інформаційні технології.

Партнерські угоди із постачальниками обладнання, ПЗ та системними інтеграторами, дозволяють на етапі підготовчих робіт, робочого проектування надати Замовнику та виконати необхідні організаційно-технічні заходи із оптимізації перебігу технологічних процесів в ІТС, що дозволить знизити витрати та ризики при створенні, впровадженні, експлуатації та модернізації ІТС Замовника та проведення експертизи та атестації КСЗІ.